Horizonti Shqipetare


Horizonti Online
 
ForumHorizontiCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Një rus vjedh këpucen për një këmbë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Candy
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 67
Piket : 128
Reputacioni juaj : 1
Join date : 26/10/2009
Age : 24
Location : Shqiperi

MesazhTitulli: Një rus vjedh këpucen për një këmbë   Tue Oct 27, 2009 1:44 pm

Nje emigrant rus ne Belgjike eshte kapur nga policia dhe tashme rrezikon te dale para gjyqit per vjedhje ne nje dyqan.

Shkak per kete eshte bere fakti se ne nje dyqan kepucesh ai ka vjedhur vetem nje kepuce dhe jo te dyja.Kjo ka rezultuar fatale per njeriun e pafat, i cili nuk ka menduar te demtoje sa me pak pronarin e dyqanit, por ne pune i hynte vetem nje e tille.

Menjehere shitesi ka pasur dyshime per njeriun me nje kembe dhe ka thirrur policine, e cila pas nje hetimi te shkurter ka arritur te arrestoje hajdutin dhe ta riktheje kepucen prane shoqes.

Gabim i pafalshem per hajdutin pa shume mend, i cili tashme rrezikon edhe qendrimin ne Belgjike ku ka kerkuar azil politik.

_________________
Nuk eshte i madh ai njeri qe di shume,por ai qe ka menduar shume
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://horizonti.albanianforum.net
 
Një rus vjedh këpucen për një këmbë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Horizonti Shqipetare  :: Koha E Lire&Shoqeria :: Kuriozitete-
Kërce tek: