Horizonti Shqipetare


Horizonti Online
 
ForumHorizontiCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ankesa dhe sygjerime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Candy
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 67
Piket : 128
Reputacioni juaj : 1
Join date : 26/10/2009
Age : 24
Location : Shqiperi

MesazhTitulli: Ankesa dhe sygjerime   Mon Oct 26, 2009 6:35 am

Ne kete teme Mund Te Ankoheni apo te Beni Sygjerimin Tuaj per Forumin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://horizonti.albanianforum.net
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 54
Piket : 80
Reputacioni juaj : 1
Join date : 26/10/2009
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Ankesa dhe sygjerime   Mon Oct 26, 2009 6:41 am

Po ke te drejte shume mire kjo teme bravo Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.peqinicity.tk
 
Ankesa dhe sygjerime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Horizonti Shqipetare  :: Zona Administrative :: Kerkesa,Ankesa,Njoftime&Mendime-
Kërce tek: