Horizonti Shqipetare


Horizonti Online
 
ForumHorizontiCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Une te jap ty- Ti cfar me jep mua ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 54
Piket : 80
Reputacioni juaj : 1
Join date : 26/10/2009
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Une te jap ty- Ti cfar me jep mua ?   Fri Oct 30, 2009 7:47 am

une ju jap ndihme
po ti ?

_________________
Ka njerez qe jetojne pa nje qellim.Ata nuk ecin vete Por shkojn andej nga fryen era
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.peqinicity.tk
heshtjaNumri i postimeve : 1
Piket : 1
Reputacioni juaj : 1
Join date : 04/11/2012

MesazhTitulli: Re: Une te jap ty- Ti cfar me jep mua ?   Sun Nov 04, 2012 11:03 am

Sido qe te jet puna dhe era na duhet ,se na freskon ......Dhe keta tipa bejn nje pune me siguri ....Ne rastin kur duam te behemi VIP keta bejn reklamen .....VIP me i fundit Corleone ......Po mos ishte Cani ,sdo e njifte njeri......Pra Cani na duhet .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Une te jap ty- Ti cfar me jep mua ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Horizonti Shqipetare  :: Zona E Argetimit :: Chit-Chat-
Kërce tek: